Bitcoin zamknie kwiecień powyżej 90 000 $? Kiedy i gdzie ta fala byka osiągnie szczyt

Analityk PlanB obliczył, że Bitcoin może osiągnąć 92 000 $ do końca kwietnia … ale czy faktycznie tam dotrze? Obejrzyj ten wywiad z handlowcem Ericem Crown, aby się dowiedzieć!

Rynki kryptowalut doświadczyły w tym tygodniu monumentalnej zielonej fali

Bitcoin i Ether spokojnie osiągnęły nowe rekordy wszechczasów z tyłu bezpośredniego notowania Coinbase i berlińskiego hard fork . W międzyczasie, Meme- kryptowaluta Dogecoin wystrzeliła do ponad 400% zysków , na krótko zajmując miejsce w pierwszej piątce kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej.

Pomimo szumu medialnego i ruchów rynkowych w tym tygodniu, PlanB pokazał , że Bitcoin nadal nie jest tak wykupiony, jak na szczytach cykli byków w 2017, 2013 i 2011 roku. Obliczył, że gdyby Bitcoin osiągnął te poziomy do końca kwietnia, jego cena wyczyściłaby 90 000 USD.

Jednak w tym wybuchowym tygodniu wciąż wiele osób zastanawia się: „Czy rynek ma wystarczająco dużo energii, aby kontynuować tę falę hossy?”

Eric Crown uważa, że ​​doświadczony handlowiec i analityk rynku:

„Dopóki nie zobaczę cotygodniowego zwrotu, nie będę sprawdzał high. Nie będę tak naprawdę wycofywać się przynajmniej z rynków spotowych na ten czas i po prostu próbować cieszyć się jazdą ”.
W tym ekskluzywnym wywiadzie dla Cointelegraph Crown wyjaśnia:

Krótko, średnio i długoterminowe cele cenowe dla Bitcoin i Ether

Jak rozpoznać szczyt na rynku

Dlaczego notowanie Coinbase może prowadzić do amerykańskiego ETF Bitcoin i sześciocyfrowego Bitcoina
Dlaczego DOGE odnotował największe zyski ze wszystkich kryptowalut w tym tygodniu
Obejrzyj cały film na kanale YouTube Cointelegraph i nie zapomnij o subskrypcji!